Doradztwo biznesowe z wykorzystaniem narzędzi IT

Outsourcing

Outsourcing

Outsourcing to narzędzie zarządzania, które polega na zlecaniu realizacji funkcji przedsiębiorstwa lub instytucji, których wykonywanie byłoby możliwe przez zlecającego samodzielnie, podmiotom zewnętrznym, pod warunkiem jednak, że czynności te mają charakter ciągły, oparty na trwałych relacjach ze zleceniobiorcami i powodują zmiany w strukturze organizacyjnej.

Jak powiedział Henry Ford „Jeżeli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej”.

0Rh+ pomaga swoim Klientom w dwóch głównych obszarach outsourcingu:

 • BPO – Business Process Outsourcing (outsourcing procesów biznesowych), a w jego ramach przede wszystkim Back Office Outsourcing
 • ITO – Information Technology Outsourcing (outsourcing technologii informacyjnych), a w jego ramach przede wszystkim Cloud Computing (chmura obliczeniowa)

Wesprzemy Twoją firmę naszą wiedzą i doświadczeniem w projektach outsourcingowych lub sami wykonamy kompletne zadanie – przygotujemy założenia, określimy wymagania, znajdziemy odpowiednich potencjalnych dostawców, przeprowadzimy proces zakupowy, wynegocjujemy umowę i będziemy kontrolować jej należyte wykonanie.

Mam pytanie / proszę o kontakt

  Imię i nazwisko

  Firma

  E-mail

  Nr telefonu

  Temat

  Treść