Doradztwo biznesowe z wykorzystaniem narzędzi IT

Workflow

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi przywiązuje się do optymalizacji procesów wewnątrz organizacji. Systemy workflow to narzędzia informatyczne, które pozwalają eliminować lub ograniczać obieg dokumentów papierowych oraz wspomagają i automatyzują obieg dokumentów i spraw. Można powiedzieć, że stają się krwioobiegiem organizacji. To, że nie stały się jeszcze powszechne, wynika przede wszystkim z wcześniejszych ograniczeń – wysokich kosztów i złożonych wdrożeń.

Naszym zdaniem system workflow powinien być skutecznym narzędziem, możliwie najbliższym organizmom żywym – stworzonym dla ludzi i ich wspomagającym. Dla nas flow to nie tylko przepływ w znaczeniu ergonomicznym i informatycznym, ale pojęcie psychologiczne, czyli stan umysłu gdzieś pomiędzy satysfakcją, a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności. Odczuwamy go, gdy jakieś zadanie pochłania nas całkowicie i wykonujemy je z czystą przyjemnością.

Obieg dokumentów, workflow

0Rh+ wykona analizę biznesową pozwalającą na skuteczne zaprojektowanie, wdrożenie i rozwijanie systemu u Klienta.

Rekomendujemy niezwykle przyjazny system workflow DEW-1 firmy BlueDew Sp. z o.o. Rozwiązanie to charakteryzuje się nienaganną warstwą technologiczną, innowacyjnym interfejsem użytkownika oraz możliwością realizacji szybkich wdrożeń i integracji z innymi systemami.

Posiada architekturę zbudowaną w sposób, który uniezależnia go od platformy systemowej klienta, rodzaju bazy danych czy w końcu rodzaju serwera. Wymaga niskich lub wręcz zerowych nakładów na infrastrukturę sprzętowo – systemową. Można w nim zaimplementować dowolny proces oraz zintegrować się, np. z dowolnym systemem ERP czy bankowym.

Produkty klasy workflow nie są już wczesną innowacją. Rozwiązania te upowszechniają się, a klienci szukają elastycznych systemów w rozsądnych cenach. Jednocześnie oczekują, aby interfejsy użytkowników były intuicyjne i zbliżone do stosowanych w portalach społecznościowych.

Te trzy oczekiwania spełnia system DEW-1:

 • posiada intuicyjny interfejs użytkownika
 • jest w pełni konfigurowalnym systemem workflow
 • jest jednym z najtańszych na rynku
logowanie do workflow DEW-1

logowanie do workflow DEW-1

Mam pytanie / proszę o kontakt

  Imię i nazwisko

  Firma

  E-mail

  Nr telefonu

  Temat

  Treść